21.9.2019 -

Dneska slaví svátek
Vyhledání uživatele:
Moje váha .cz - úvod Diskuze Bazar Fotoalba Deníčky Články

Začínáme, jdete do toho také? :)

  Dobrý den,
Chtěla bych se vám představit jmenuji se Jarka a už jsem jednou hubla úspěšně. Ale něco málo jsme nabrala zpátky díky stresu. A rozhodla jsme se s tím bojovat díky tomuto deníčku, který budu psát. Hlavně se sem budu snažit vypsat všechny moje pocity, útrapy a nástrahy. Budu ráda, když budete komentovat a nebo se i přidáte. Pokud by jste chtěli Deníčky zveřejňovat bude to super.


Včera při chřipce mi došlo, jak jsem zase tlustá a musím se sebou něco dělat. Měřím 175cm a vážím 80kg. Obsah tuku v těle mám 37,1% a viscerální tuk je 5%. Vše je vyšší. Moje tělo obsahuje 29,7 kg tuku ( ženy by měli mít tuku max. kolem 28%). Moje míry jsou přes paže:29cm, prsa:97cm, Pas:87cm, boky:94cm, zadeček: 100cm a stehna:59cm. Můj plán je rozpočítat si jídla dle správné výživy. Tedy poměr KJ, bílkovin, tuků a sacharidů.

Dle propočtů mám bazální metabolismus 6750kj/24 hodin. Ale jelikož jsme jedla o hodně méně budu počítat se 7000KJ , dále budu jíst kolem 83g bílkovin, 46,3g tuku a 229,2g sacharidů. Je to poměr B20%, T25% a S55%. Jídlo si rozvrhnu do 5 jídel denně. Jídelníčky sem budu dávat. Ne všechno je úplně zdravé, ale chci ukázat že i normální jídlo se dá upravit zdravěji. Dále budu pít minimálně 3litry denně ( vody či čajů hořkých). A budu 3-5x týdně sportovat. Budu se snažit sport měnit. A vše napíši vždy v deníčku.


Takže pokud by někdo chtěl se přidat a psát deníček může. Pokud by jste chtěli pomoci s něčím kolem KJ a tak klidně pište ráda pomůžu. A jinak měření budu dělat co týden.

S pozdrave Jarka 

P.S.: S úsměvem a ve více lidech to jde lépe 


Starší články
copyright © 2019 Websluzby.eu    Antispam.er.cz     KONTAKT * Obchodní podmínky * odkazy * katalogy

www.moje-vaha.cz